Wagner Kablo A.Ş.

1992

WAGNER KABLO'DA PROJE YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Wagner Kablo'da Proje Yönetimi eğitimi 2 grup halinde ve 17-18 Mayıs 2021, 09-10 Ağustos 2021 tarihlerinde gerçekleştirildi. Eğitime 30 personelimiz katıldı.

Wagner Kablo A.Ş.

10 Kasım Atatürkü anma günü

VDA 6.3 SÜREÇ DENETİMİ EĞİTİMİ

Wagner Kablo'da VDA 6.3 süreç denetimi tekrarlandı. Eğitim, Wagner Akademi'de MBT Eğitim Danışmanlık tarafından gerçekleştirildi.

DEĞERLENDİRME VE MOTİVASYON TOPLANTISI

Wagner Kablo'nun geleneksel değerlendirme ve motivasyon toplantısı, çalışanların coşkulu katılımıyla bu yıl Kraliyet Tatil Sarayı'nda gerçekleştirildi. .

WAGNER AİLESİNE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Cevabınız "Evet" ise, yukarıdaki menüden hemen başvurabilirsiniz.

/

Wagner Kablo

1992 Yılında Antalya Serbest Bölgesinde kurulan Wagner Kablo özellikle Otomotiv Sanayiinde Tier 1 ve Tier 2 Seviyesindeki Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik yüksek kaliteli ve elektronik sistemlerle entegre çalışan ince kesitli kablo bağlantı sistemleri üretiminde ihtisaslaşmıştır. Yaklaşık 30 yıllık tecrübe birikimimizi 700 civarında iyi eğitimli çalışanımızla , mühendislerimizle ve endüstrinin gerektirdiği en ileri teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin talepleri için değerlendiriyoruz. 2007 yılından itibaren uygulamaya başladığımız ve sürekli ileriye taşıdığımız “Yalın Üretim ve “Yalın Yönetim “ anlayışımız temel Yönetim felsefemizi ve Wagner Kültürünün özünü oluşturmaktadır.

Vizyonumuz
20. yüzyılın son çeyreğinde kurulduk. Şirketimizin 21. yüzyılda varlığını devam ettirmek ve en üst düzeye çıkarmak görevimizdir.
Misyonumuz
Misyonumuz, yalın felsefenin odaklandığı, kalitenin ayrıcalıklı olduğu, çevreci, her paydaşın eşit derecede memnun olduğu, en çok tercih edildiği ve tüm unsurların sürdürülebilir olduğu bir ortak kültür yaratmaktır.
Değerlerimiz
Dürüst olun, her paydaşımıza saygı duyun ve dengeli bir minnettarlık yaratın, işimizi sevin ve durmadan en iyisi olmak için çalışın, yalın olun, ekip olun, çevreye saygı duyun, etik değerlere saygı gösterin.

Sevk Ettiğimiz Kıtalar

 • Avrupa
  %
 • Amerika
  %
 • Asya
  %
 • Afrika
  %

Etkinlikler

IZB 2020

ELECTRONICA 2018