L.Hilmi Ünsal

Genel Direktör

hilmi.unsal@wagner.com.tr
+90 242 310 53 50

Şahin Aydın

Koordinatör

sahin.aydin@wagner.com.tr
+90 242 310 53 40

Gülsüm Ünsal

İnsan Kaynakları Müdürü

gulsum.unsal@wagner.com.tr
+90 242 310 53 00

Önder Kaplan

Mali İdari İşler Direktörü

onder.kaplan@wagner.com.tr
+90 242 310 53 80

Cemal Uçar

Üretim ve Planlama Direktörü

cemal.ucar@wagner.com.tr
+90 242 310 53 60

Korhan Yalçın

Mühendislik Ve Ar-Ge Direktörü

korhan.yalcin@wagner.com.tr
+90 242 310 53 47

Ufuk Karakoç

Ticaret Direktörü

ufuk.karakoc@wagner.com.tr
+90 242 310 53 34

M.Ramazan Duyar

Bilgi İşlem Müdürü

ramazan.duyar@wagner.com.tr
+90 242 310 53 90

Mustafa Solak

Kalite Müdürü

mustafa.solak@wagner.com.tr
+90 242 310 53 70

Naciye Gülşah Filiz

Planlama Müdürü

gulsah.kaya@wagner.com.tr
+90 242 310 53 39

Sercan Özdemir

Üretim Müdürü

sercan.ozdemir@wagner.com.tr
+90 242 310 53 00

Arzu Cengiz

Müşteri Temsilcisi

arzu.cengiz@wagner.com.tr
+90 242 310 53 65

Ahmet Melih Topal

Müşteri Temsilcisi

melih.topal@wagner.com.tr
+90 242 310 53 58

Esen Almalı

Müşteri Temsilcisi

esen.almali@wagner.com.tr
+90 242 310 53 38

Kiraz Sevim

Müşteri Temsilcisi

kiraz.sevim@wagner.com.tr
+90 242 310 53 63

Osman Kır

Müşteri Temsilcisi

osman.kir@wagner.com.tr
+90 242 310 53 04

Abdurrahman Turgut

Ambar Şefi

abdurrahman.turgut@wagner.com.tr
+90 242 310 53 00

Adem Aziz Büker

Proje ve Tekliflendirme Şefi

aziz.buker@wagner.com.tr
+90 242 310 53 77

Bülent Pak

Proje ve Tekliflendirme Şefi

bulent.pak@wagner.com.tr
+90 242 310 53 75

Duygu Elveren

Kalite Şefi

duygu.elveren@wagner.com.tr
+90 242 310 53 74

Ela Nur Yalçın

Satınalma Şefi

ela.yalcin@wagner.com.tr
+90 242 310 53 03

Filiz Yurdakul

Mühendislik Şefi

filiz.yurdakul@wagner.com.tr
+90 242 310 53 19

Havva Zingal

Gümrük Şefi

havva.zingal@wagner.com.tr
+90 242 310 53 62

Işıl Baykurtalp

Üretim Şefi

isil.baykurtalp@wagner.com.tr
+90 242 310 53 00

Mustafa Hacıoğlu

İdari ve Sosyal İşler Şefi

mustafa.hacioglu@wagner.com.tr
+90 242 310 53 88

Pınar Şandan

İnsan Kaynakları Şefi

pinar.sandan@wagner.com.tr
+90 242 310 53 87

Yalçın Bozdemir

Bakım Şefi

yalcin.bozdemir@wagner.com.tr
+90 242 310 53 00

Zülfikar Erdem

Bilgi İşlem Şefi

zulfikar.erdem@wagner.com.tr
+90 242 310 53 92